Akce v mateřské škole

Pan Forejt - zubní preventista

Pan Forejt - zubní preventista, nás navštíví 14. února v 8:45

4. lekce

V rámci zubní prevence, kterou vede pan Forejt se děti učí dbát na ústní hygienu a prevenci zubního kazu. Pan preventista využívá spoustu zajímavých pomůcek z praxe, takže děti mohou vidět děravé zoubky i s kořeny, mohou porovnávat zuby dospělého člověka a dítěte, rozlišují potraviny, které nejsou vhodné ke zdravému stravování a mohou poškozovat zubní sklovinu. Rovněž se učí správnému držení kartáčku a manipulaci s ním při každodenním čistění zubů doma i v mateřské škole.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Setkání dětí s Mikulášem se bude konat v úterý 5. 12. 2017 v rámci dopoledního programu pro děti, bez účasti rodičů.

Pan Forejt - zubní preventista

Pan Forejt - zubní preventista, nás navštíví 14. listopadu v 8:45 (2. lekce)

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

Vánoční fotografování dětí se uskuteční ve středu 22. listopadu (8:30) v MŠ Machová

Kdo bude mít z rodičů zájem, ať se zapíše (svým podpisem na nástěnce v šatně MŠ) k variantě, kterou si bude přát. Varianty lze různě kombinovat (např. : ABC, A, B, AB, AC, C ).

PODZIMNÍ SVĚTÝLKOVÁNÍ

Srdečně zveme rodiče a děti na podzimní tvoření v mateřské škole
1. 11. 2017 v 15:30

Součástí programu bude:

- výroba lucerničky

- malé pohoštění

- stezka odvahy

- uspávání stromů na zahradě MŠ